Salon Agata zlokalizowany jest przy ulicy Jasinieckiej 4, obok Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz. Na klientów, którzy odwiedzili sklep w dniu otwarcia czekały wyjątkowe promocje - specjalna gazetka (obowiązuje do 4 września) oraz rabaty na wszystkie meble i dodatki do aranżacji wnętrz. - Jesteśmy dumni, że marka Agata cieszy się tak dużym zainteresowaniem w województwie kujawsko-pomorskim - komentuje Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny Agata S.A.

- Oferta salonu w Bydgoszczy już w dniu otwarcia zgromadziła mieszkańców miasta i okolic, którzy chętnie wybrali się do nas na wnętrzarskie zakupy. Dokładamy wszelkich starań, żeby niezmiennie inspirować Polaków do zmian w swoich czterech kątach tak, aby każdy klient znalazł w sklepie coś dla siebie - informuje Gurban.

W nowym punkcie znajdują się 94 boksy z kolekcjami do pokoju dziennego, 24 boksy z kolekcjami do sypialni i 18 boksów z aranżacjami kuchennymi. Na ekspozycji nowego salonu można znaleźć najnowsze produkty z oferty, w tym strefę paneli tapicerowanych i tapicerowanych zagłówków. W sklepie pojawiła się również strefa dla graczy z wyborem foteli gamingowych.

Budowę salonu Agata w Bydgoszczy o powierzchni ponad 14 tysięcy m² rozpoczęła się we wrześniu 2020 roku. Obiekt powstał we współpracy z Ceetrus Polska, właścicielem 24 obiektów handlowych oraz firmą Nhood, która kompleksowo realizuje i obsługuje centra oraz galerie handlowe należące do Ceetrus.