Celem targów jest zgromadzenie w jednym miejscu pracodawców oraz osób, które poszukują zatrudnienia w województwie kujawsko-pomorskim. Podczas wydarzenia będzie możliwość zapoznania się z ofertami pracy w regionie, rozmowy z ekspertami HR, udziału w symulacjach rozmów kwalifikacyjnych, darmowego wydruku CV czy wykonania do niego zdjęcia przez profesjonalnego fotografa.

Jak informują organizatorzy, obiekt jest na tyle duży, że zapewni odpowiednie odległości między stoiskami. Targi odbędą się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. - Będzie możliwość wysłuchania prelekcji ekspertów od rekrutacji, uzyskania pomocy w stworzeniu profesjonalnych materiałów aplikacyjnych. Nowością będzie sesja Q&A - pytania i odpowiedzi od uczestników - zapowiada Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Jeśli ktoś zarejestruje swój udział, przy wejściu otrzyma jeden z wielu gadżetów. Można to zrobić pod tym adresem. BCTW specjalnie na to wydarzenie uruchamia linię MZK numer 204, którą będzie można dojechać z Dworca Bydgoszcz Leśna. Bezpośredni dojazd jest też możliwy autobusami o numerze 52, 93 i 94. Osoby, które wybiorą się na miejsce samochodem, motocyklem lub rowerem, mogą liczyć na bezpłatny parking.

VI Targi Pracy rozpoczynają się o godzinie 10. Stoiska będzie można odwiedzać przez sześć godzin.