Ubrania z drugiej ręki wciąż nie wychodzą z mody. Często są to modele niedostępne już w sprzedaży, ale wciąż będące przedmiotem zainteresowania wielu osób. Idea Babiego Targu bliska jest osobom, które chcą prowadzić ekologiczny styl życia.

Centrum Handlowe Rondo organizuje imprezę w sobotę w godzinach 12-15. W tym czasie ubrania, buty, akcesoria i biżuteria będą wyeksponowane na specjalnych stoiskach na obu poziomach galerii. W dniu akcji obowiązywać będą rabaty na wszelkie krawieckie przeróbki odzieży.

Babi Targ_CH Rondo_1

CH Rondo rozszerzyło tegoroczną formułę Babiego Targu o akcję charytatywną wspierającą działalność bydgoskiego Stowarzyszenia im. Sue Ryder. Od 11 do 19 na stoisku zlokalizowanym na poziomie I w okolicy perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia będzie można oddać używaną odzież (w dobrym stanie), która zostanie przekazana do prowadzonych przez stowarzyszenie dwóch bydgoskich sklepów charytatywnych Sue Ryder.

Cały dochód ze sprzedaży zebranych darów jest przeznaczany na pomoc osobom starszym oraz pacjentom przewlekle i nieuleczalnie chorym. Darczyńcy otrzymają od centrum specjalne upominki. Za każde oddane 10 kg ubrań, klient może otrzymać 15 złotych w postaci bonu do wydania w dniu akcji w sklepach z kategorii beauty. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie 4 osoby. Bon można odebrać w całości dla siebie lub przekazać z niego 5 złotych na rzecz stowarzyszenia.