Mieszkanka powiatu bydgoskiego zgłosiła, że jej były partner oraz jego ojciec nadchodzą ją i jej grożą. Zawiadomienie w tej sprawie przyjęli funkcjonariusze z Białych Błot, którzy ustalili adres zamieszkania podejrzanych. Obaj mężczyźni pochodzą z Bydgoszczy.

Policjanci pojechali pod wytypowany adres na Bartodziejach, gdzie weszli do jednego z mieszkań. Na miejscu zastali 42-latka oraz jego 24-letnią partnerkę. Oboje zostali zatrzymany.

- 24-latka posiadała przy sobie porcję marihuany, natomiast jej 42-letni partner posiadał w mieszkaniu różnego rodzaju narkotyki. Policjanci zabezpieczyli marihuanę, MDMA oraz kokainę. Łącznie ponad 100g zakazanych środków odurzających - przekazał Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

IMG-20211122-WA0005
Fot. KWP w Bydgoszczy

Zatrzymanych przewieziono do komisariatu w Białych Błotach. Na miejscu 42-latek usłyszał cztery zarzuty dotyczące gróźb karalnych, naruszenia miru domowego oraz posiadania narkotyków. Ostatni z nich usłyszała także 24-latka. Późnym popołudniem funkcjonariuszom udało się także zatrzymać drugiego z podejrzanych - 17-latka. Usłyszał on zarzut gróźb karalnych oraz naruszenia miru domowego.

Mężczyźni zostali doprowadzeni do prokuratury. Prokurator zastosował wobec nich zastosować środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru oraz zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi. Za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.