Nowa Honda HR-V e:HEV już w Polsce

Przełomowy kompaktowy SUV Hondy powoli wkracza na polski rynek. Będzie go można obejrzeć podczas Road Show.

Podczas Road Show z nową Hondą HR-V e:HEV polscy klienci będą mogli osobiście przekonać się o doskonałych wrażeniach, jakie daje kierowcy dwusilnikowy, hybrydowy układ napędowy e:HEV. W tym modelu jest on po raz pierwszy dostępny w standardzie. Oprócz świetnych właściwości jezdnych, nowa generacja kompaktowego SUV-a łączy najwyższy w tej klasie komfort, przestronność i funkcjonalność, a także zaawansowane systemy i wyposażenie, dbające o bezpieczeństwo pasażerów. Wszystko to w śmiałym i eleganckim nadwoziu, inspirowanym liniami coupe.

348233_2021_Honda_HR-V_e_HEV

Premiera HR-V e:HEV będzie najważniejszym wydarzeniem Hondy na polskim rynku w pierwszym kwartale 2022 roku. Wiemy, że nasz nowy kompaktowy SUV jest bardzo oczekiwany wśród klientów. Dlatego postanowiliśmy dać im szansę na bliższe poznanie jego wyjątkowego charakteru w ramach specjalnej akcji – mówi Ewa Hinz-Bagińska, Marketing & PR Section Manager w polskim oddziale Honda Motor Europe Limited.

346745_2021_Honda_HR-V_e_HEV

Road Show HR-V e:HEV potrwa do 14 stycznia 2022 roku. Osoby chętne do udziału w akcji mogą rejestrować się przez formularz online, dostępny tutaj

/tekst i zdjęcia: Honda/


Zobacz nasz test poprzedniej generacji Hondy HR-V.