Niedawno informowaliśmy o poszukiwaniach Oliwii Osiewicz. Dziś (wtorek, 11 stycznia) policja podała, że dziewczyna już wróciła do domu. Niestety teraz Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego przekazuje komunikat o rozpoczęciu poszukiwań Emilii Kamińskiej, które prowadzą funkcjonariusze z komisariatu Bydgoszcz Błonie.

To dość nietypowa sprawa, gdyż zaginiona rozmawiała z bliskimi. 17-latka w poniedziałek (10 stycznia) około godziny 8:30 wyszła z miejsca zamieszkania przy ul. Nakielskiej oświadczając, że udaje się do szkoły.- Następnie w godzinach 18:55 - 19:39 nawiązała kontakt z matką, informując, że wraca do domu i do chwili obecnej tam nie dotarła - czytamy w komunikacie BCZK.

Poszukiwana_11-01-2022

Dziewczyna ma około 165 cm wzrostu, jest szczupła - waga 54 kg. Ma niebieskie oczy, prosty nos, uszy lekko odstające, włosy ciemny blond rozpuszczone długości za ramiona, uzębienie pełne, brak znaków szczególnych. Poza tym ma kolczyk w języku i** nosi zegarek na bransolecie w kolorze złotym, długi łańcuch koloru srebrnego** (grube oczka), pierścionek koloru złotego z dużym białym oczkiem.

- W chwili zaginięcia poszukiwana ubrana była w czarną kurtkę zimową do pasa zapinaną na zamek, bez kaptura, czarne, matowe spodnie leginsy, białą bluzę z kapturem, czarne buty sportowe NIKE ze znaczkiem firmowym w kolorze fioletowym, bez czapki i szala. Posiadała przy sobie czarny plecak szkolny z logo firmy NIKE koloru czerwonego, małą czarną saszetkę z materiału z napisem Adidas, telefon komórkowy SAMSUNG, kartę miejską MZK - podaje Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z Dyżurnym KP Bydgoszcz-Błonie pod numerem telefonu 47-751-13-59 lub 112.

AKTUALIZACJA

Dziewczyna została odneleziona. Nic się jej nie stało. Wróciła do domu.