Najpierw był komunikat Bydgoskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, teraz Policja przypomina o poszukiwaniach 72-latka z Bydgoszczy, mieszkańca Fordonu. Jan Jurga 2 stycznia 2022 r. wyszedł z domu, nie informując nikogo, gdzie się udaje. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rodzina zawiadomiła już jakiś czas temu Komisariat Policji Bydgoszcz-Fordon o tej sprawie. - Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących przyczynić się do odnalezienia mężczyzny - informuje kom. Lidia Kowalska z KWP w Bydgoszczy.

137-307441_m-136d4759
Fot. Policja

Mężczyzna ma około 170 cm wzrostu, szczupła sylwetkę, krótkie siwe włosy, owalną twarz i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia ubrany był w szarą zimową kurtkę, spodnie typu jeans koloru ciemnego, koszulę w szeroką kratę ciemno kremową, szalik w pasy niebiesko-szare, zimową czapkę koloru czarnego, obuwie zimowe koloru ciemnego.

- Ktokolwiek zna miejsce pobytu 72-latka, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Fordon przy ul. Wyzwolenia 122 lub telefoniczny pod nr tel. 47 751 58 59 albo na numer alarmowy Policji 112 - podkreśla Lidia Kowalska